درباره ما


بیوگرافی دکتر مهدیانی

دکتر یداله مهدیانی با مدرک فوق تخصص جراح پلاستیک و ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به همراه سابقه کار در بیمارستان های آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال های برای انجام جراحی های زیبایی و ترمیمی در این مرکز حاضر می باشند. در واقع حیطه کاری ما بسیار وسیع است. جراحی پلاستیک عمدتا پلاستیک و ترمیمی است که لفظ زیبایی بعد ها به آن اضافه شد. اما آن چیزی که در جامعه عرف تره جراحی های زیبایی می باشد. یکی از جراحی های زیبایی حیطه کاری ما، در ناحیه صورت که شامل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) می باشد که اولین هدف ما از این عمل اصلاح وضع تنفس بیمار و پس از آن زیبایی ظاهر بینی می باشد. از دیگر جراحی ها در ناحیه صورت که جنبه زیبایی دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • لیفت صورت
  • کشیدن پوست صورت
  • برداشتن اضافه های پوست صورت
  • (بلفاروپلاستی)جراحی زیبایی پلک ها

تفاوت متخصص جراح پلاستیک با سایر پزشکان

تفاوت یک جراح پلاستیک با سایر پزشکان که عمل های زیبایی را انجام می دهند این است که یک جراح پلاستیک صورت را به عنوان یک کل در نظر می گیرد، یعنی هنگامی که یک فرد برای عمل بینی مراجعه می کند صرفا بینی او را نگاه نمی کند بلکه با توجه به تغییرات لازم الجرا، اقدام می نماید. در نتیجه بهتر است که برای انجام جراحی زیبایی به جراح متخصص پلاستیک مراجعه نمایید نه سایر پزشکان جراح.

خدمات کلینیک جراحی پلاستیک

اصلاح گوش ها

از دیگر جراحی ها در ناحیه صورت، اصلاح گوش ها می باشد که به هر دو صورت انجام می گیرد. یکی از این روش ها ترمیمی می باشد که برای افرادی کاربرد دارد که در طی حادثه ای گوششان بریده شده و یا از بین رفته است. روش بعد برای افرادی می باشد که به صورت مادرزادی گوش ندارند در این مورد با استفاده از غضروف دنده ها گوش درست می کنیم. مورد دیگر گوش های برجسته می باشند که این گوش ها را می خوابانیم.

لیفت گردن

در ناحیه گردن لیفت گردن را داریم که به منظور از بین بردن عضله و بافت های شلی که به مرور زمان ایجاد می شوند، می باشد.

عمل های ناحیه قفسه سینه

عمل های ناحیه قفس سینه شامل بزرگ کردن سینه ها و کوچک کردن سینه ها می باشند. سینه هایی که به مرور زمان دراثر شیر دهی، زایمان های مکرر یا تغییرات سن دچار افتادگی می شوند، با اعمال بزرگ یا کوچک کردن سینه ها که اصطلاحاً ماموپلاستی گفته می شود، اصلاح می شوند. برای بزرگ کردن سینه ها می توان با تزریق چربی و یا گذاشتن پروتز که انواع مختلفی دارد، اشاره نمود.

ناحیه شکم

در ناحیه شکم اصلاح افتادگی پوست و عضله شکم را داریم که به خصوص در خانم ها در اثر زایمان های مکرر ایجاد می شود، که برای اصلاح بافت اضافی جدار شکم را برداشته و عضلات را روی خودش میدوزیم و درنهایت شکم فرم می گیرد. از دیگر راه های تغییرات شکم لیپوساکشن می باشد که بیشتر برای افرادی مناسب است که زایمانی نداشته اند و یا حداکثر یک زایمان داشته اند. در حقیقت این روش برای افرادی مناسب است که شلی در ناحیه جدار شکم شان وجود ندارد و فقط افزایش چربی شکم دارند. به عمل جراحی لیفت سینه بدون برداشتن بافتی از سینه آن را ماستوپکسی می گویند.

لیفت در ناحیه بازو ها و ران

در لیفت بازو و ران پوست و چربی اضافی که پس از کاهش وزن زیاد در این نواحی ایجاد می شود، تحت عنوان لیفت بازو و ران برداشته می شود. مطالب بالا خلاصه ای از عمل های جراحی زیبایی بود که با عمل جراحی انجام می شود. یک سری از کارها در جهت زیباسازی بدون نیاز به جراحی میگیرند و گاهی به صورت تزریق چربی به صورت انجام می گیرند، برای مثال: